Vedoucí sestra/bratr centrální sterilizace - staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence), Šumperk

Zdravotnictví / Vedoucí sestra/bratr centrální sterilizace - staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence)

Společnost Nemocnice Šumperk a.s.

Místo pracoviště Nerudova 640, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí sestra/bratr centrální sterilizace - staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence) (Nerudova 640, Šumperk)

Nemocnice Šumperk a.s. vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení vedoucí pracovní pozice:
vedoucí sestra/bratr centrální sterilizace

Co požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. (SZŠ/ VOŠ/ VŠ obor všeobecná sestra),
specializace v oboru perioperační sestra výhodou;
- nejlépe 5 let odborné praxe;
- výbornou znalost hygienických předpisů a norem, znalost operačních nástrojů;
- základní orientace v ekonomice zdravotnictví;
- uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office);
- zkušenost s vedením týmu,
- samostatnost, schopnost koordinace týmové práce, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita a ochota neustále se vzdělávat;
- řidičské oprávnění sk. B (není podmínkou);
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.

Co Vás čeká:
- vedení 15-ti členného týmu zdravotnických pracovníků nelékařských profesí;
- úzká spolupráce s primářem oddělení, vrchní sestrou a dalšími zdravotnickými pracovníky nemocnice;
- plánování služeb, zajišťování dílčí personální agendy, práce s personálním systémem; kontrolní činnost,
- kontrola prostředí, bezpečné manipulace, skladování a přepravy sterilních zdravotnických prostředků;
- koordinace předsterilizační přípravy, dezinfekčních a sterilizačních postupů.

Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- seberealizaci a možnost profesního růstu;
- plný pracovní úvazek, dvousměnný provoz;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- špičkově vybavené pracovní prostředí a široký program péče o zaměstnance, vč. finančních/nefinančních zaměstnaneckých benefitů; https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance - Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

K žádosti o zařazení do výběrového řízení je třeba doložit:
- strukturovaný profesní životopis se zaměřením na odbornou praxi;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci;
- motivační dopis;
- návrh vlastní koncepce organizace práce na oddělení Centrální sterilizace

Přihlášky do výběrového řízení je možné zaslat do 2.11.2021 prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "Kariéra a vzdělávání" v záložce "Kariéra" (https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/nabidka-prace).

Informace o společnosti Nemocnice Šumperk a.s.

Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640
Šumperk
78701
IČO: 47682795
aktualizováno před více než 2 roky