Vedoucí stravovacího provozu - řídící pracovníci v oblasti pobytových sociálních služeb (kromě péče o seniory), Frýdek-Místek

Zdravotnictví, Management / Vedoucí stravovacího provozu - řídící pracovníci v oblasti pobytových sociálních služeb (kromě péče o seniory)

Společnost Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Místo pracoviště 28. října 2155, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 18 680 - 27 260 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí stravovacího provozu - řídící pracovníci v oblasti pobytových sociálních služeb (kromě péče o seniory) (28. října 2155, Frýdek-Místek)

A11 z:16/8/2023 a:8/11/2023
Požadujeme:
- vyučení v oboru + maturita.
- komunikativnost, otevřený a vřelý přístup k uživatelům sociálních služeb
- práce s PC.
Výhodou:
- zkušenosti ze stravovacích provozů v sociálních službách, zdravotnictví a školských zařízení - znalost přípravy zdravotních diet
- řidičský průkaz skupiny "B".
Náplň práce:
- organizace a řízení nepřetržitého stravovacího provozu (365 dní v roce)
- řízení práce podřízených pracovníků (skladní kuchyně, kuchařka/kuchař, pomocná kuchařka/kuchař)
- příprava tradiční české a středoevropské kuchyně, příprava studených jídel, příprava moučníků
- inovativní přístup k chodu stravovacího provozu, k recepturách jídel a technologickým postupům
- zodpovědnost za svěřený majetek, zodpovědnost za hospodaření s potravinami a surovinami, kuchyňským odpadem.
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu určitou, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou
- plat dle platných tabulek (7 pl. třída a dle praxe)
- příplatek za vedení 4.100,- Kč měsíčně
- osobní ohodnocení po zapracování až 5.000,- Kč měsíčně
- možnost mimořádných odměn, příjemné pracovní prostředí, benefity
- příspěvek z FKSP ve výši 5.000,- Kč na dovolenou a rekreaci, příspěvek na dětský tábor,
příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce
- oběd za cenu 25,- Kč, 5 týdnů dovolené.
Kontakt emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace
28. října 2155
Frýdek-Místek
73801
IČO: 68158025
aktualizováno před 6 měsíci