Vedoucí týmu instalatérů - instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři, Zlín

Stavebnictví / Vedoucí týmu instalatérů - instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

Společnost Jurášek, spol. s.r.o.

Místo pracoviště U Splavu 2445, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí týmu instalatérů - instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři (U Splavu 2445, Zlín)

NÁPLŇ PRÁCE
Tato pozice je ideální pokud máte zkušenosti v oboru "instalatér" nebo projektant TZB a chcete se v oboru posunout dál.
Vaším úkolem bude:
organizace práce a vedení týmu instalatérů
kontrola provedení svěřené práce
technická podpora při realizaci zakázky
organizace dodávek materiálu
POŽADUJEME
vzdělání nebo praxe ve stavebním oboru (výhodou obor TZB)
znalost oboru vodo-topo-plyn
řidičský průkaz - skupiny B
komunikační a organizační schopnosti

NABÍZÍME
jednosměnný provoz, práce v ČR (převážně Zlínský kraj)
zázemí stabilní společnosti
možnost odborného růstu
služební vozidlo, mobilní telefon
příspěvek na stravování
nástup možný ihned

POZN: Zájemci se hlásí e-mailem:

Informace o společnosti Jurášek, spol. s.r.o.

Jurášek, spol. s.r.o.
U Splavu 2445
Zlín
76001
IČO: 26273837
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Vedoucí týmu instalatérů - instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři