*pracovník v sociálních službách - žďár nad sázavou - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče, Žďár nad Sázavou

Zdravotnictví / *pracovník v sociálních službách - žďár nad sázavou - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Společnost Diecézní charita Brno

Místo pracoviště Nádražní 1141, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 22 400 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *pracovník v sociálních službách - žďár nad sázavou - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče (Nádražní 1141, Žďár nad Sázavou)

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Ponorka
Náplň práce:
" ambulantní a terénní práce s dětmi a mladými lidmi ve věku od 6 do 26 let a s tím spojená administrativní činnost
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup: březen 2022
Nabízíme:
" pracovní smlouvu na plný úvazek (popř. zkrácený úvazek),
" smysluplnou, zajímavou a kreativní práci,
" možnost seberealizace, odborné vzdělávání,
" práci pod supervizí a odborným vedením,
" zaměstnanecké benefity,
" zázemí stabilní organizace,
" absolventům zaučení a získání praxe.
Požadujeme:
" vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,
" předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
" schopnost týmové i samostatné práce,
" spolehlivost, zodpovědnost,
" potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
" možnost práce především v odpoledních hodinách,
" trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
" praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží ohroženými rizikovým chováním.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis do 13.3. 2022 na e-mail
Bližší informace: Bc. Barbora Kotíková, vedoucí Ponorka - NZDM,
mob.: 777 755 436, e-mail
Zaměstnanecké benefity: stravenková karta, 5 týdnů dovolené, karta Multisport a další zaměstnanecké výhody

Informace o společnosti Diecézní charita Brno

Diecézní charita Brno
Nádražní 1141
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 44990260
aktualizováno před asi 2 roky