Vedoucí úklidu - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství), Mladá Boleslav

Výroba a provoz / Vedoucí úklidu - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Společnost TESYCO GROUP, a.s.

Místo pracoviště tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 500 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí úklidu - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) (tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav)

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail:

Popis pozice:
- přímé řízení zaměstnanců a kontrola úklidu
- administrativa spojena s provozní činností (fakturační a mzdové podklady)
- komunikace se zákazníkem

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozic (výhodou)
- praxe s vedením pracovního kolektivu
- uživatelská znalost práce na PC
- organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- zaškolení, profesní růst a pravidelné vzdělávání

Informace o společnosti TESYCO GROUP, a.s.

TESYCO GROUP, a.s.
tř. Václava Klementa 869
Mladá Boleslav
29301
IČO: 61058009
aktualizováno před více než 3 roky