Vedoucí výroby - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě, Nýrsko

Výroba a provoz / Vedoucí výroby - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Společnost Schumacher Packaging CZ s.r.o.

Místo pracoviště Klatovská 627, Nýrsko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí výroby - mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (Klatovská 627, Nýrsko)

Požadujeme: zkušenosti na vedoucí pozici podmínkou, min. SOÚ/SŠ vzdělání technického směru, schopnost převzít i delegovat zodpovědnost, vyjednávat a řešit problémy, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, kreativita, aktivní přístup k řešení úkolů, dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. "B", schopnost definovat potřeby výrobního procesu a uvést je v praxi, ochota učit se nové postupy
Nabízíme: příspěvek na dopravu, stravné, penzijní připojištění
Náplň práce: zodpovědnost za celkové vedení a koordinaci výrobního oddělení, plánování a optimalizace výrobních procesů s důrazem na kvalitu a efektivitu, motivace a rozvoj týmu zaměstnanců výroby, spolupráce s dalšími odděleními ke zlepšení celkového výkonu společnosti, zajištění kvality výroby a dodržování standardů
Kontakt: emailem nebo telefonicky (7:30 - 14:30 hod.)

Informace o společnosti Schumacher Packaging CZ s.r.o.

Schumacher Packaging CZ s.r.o.
Klatovská 627
Nýrsko
34022
IČO: 5839157
aktualizováno před 12 měsíci