Vedoucí výroby - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství), Klatovy

Výroba a provoz / Vedoucí výroby - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Společnost VK okenní systémy s.r.o.

Místo pracoviště Koldinova 214, Klatovy
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí výroby - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) (Koldinova 214, Klatovy)

NÁPLŇ PRÁCE: plánování a organizace výroby plastových a hliníkových oken, vedení týmu cca 15 pracovníků, zlepšování výrobních a technologických procesů
POŽADUJEME: zodpovědný přístup, organizační a komunikační dovednosti, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, ŠŠ nebo VŠ vzdělání, základní znalost NJ nebo AJ
NABÍZÍME: nástupní plat 32 000 - 40000 Kč, dle kvalifikace a dovedností, mobilní telefon, laptop, po zapracování osobní automobil (i k soukromým účelům)
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Informace o společnosti VK okenní systémy s.r.o.

VK okenní systémy s.r.o.
Koldinova 214
Klatovy
33901
IČO: 7618956
aktualizováno před více než 2 roky