Vedoucí zařízení sociálních služeb dzr kvasice - řídící pracovníci v jiných službách, Kvasice

Služby, Management / Vedoucí zařízení sociálních služeb dzr kvasice - řídící pracovníci v jiných službách

Společnost Sociální služby Haná, příspěvková organizace

Místo pracoviště Parková 21, Kvasice
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 26 600 - 37 170 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí zařízení sociálních služeb dzr kvasice - řídící pracovníci v jiných službách (Parková 21, Kvasice)

pracoviště Kvasice
- Náplň práce: Komplexní koordinace ekonomické, personální, technické, provozní, majetkové a organizační správy zařízení sociálních služeb, popřípadě správu dalších oborů činnosti zařízení
- Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání získané v bakalářském nebo magisterském studijním programu, praxe v oboru sociálních služeb vítána, znalost zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách výhodou, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu, samostatnost, komunikativnost, pozitivní přístup k zaměstnancům
- Nabízíme: Doba určitá s možností přechodu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené (1 den sick day), osobní ohodnocení, příplatek za vedení, příjemnou pracovní atmosféru, možnost vzdělávání, podmínky pro seberealizaci a sebezhodnocení
- Zájemci o tuto pracovní pozici zašlou profesní životopis a motivační dopis na adresu: Sociální služby Haná, p. o., Parková 21, Kvasice, 768 21 nebo elektronicky na e-mailovou adresu

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti Sociální služby Haná, příspěvková organizace

Sociální služby Haná, příspěvková organizace
Parková 21
Kvasice
76821
IČO: 17330947
www.sslhana.cz
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Vedoucí zařízení sociálních služeb dzr kvasice - řídící pracovníci v jiných službách