Vrchní referent/rada – obnova katastrálního operátu - úředníci jinde neuvedení, Strakonice

Administrativa / Vrchní referent/rada – obnova katastrálního operátu - úředníci jinde neuvedení

Společnost Katastrální úřad pro Jihočeský kraj

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště Krále Jiřího z Poděbrad 406, Strakonice
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 21 260 - 31 240 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vrchní referent/rada – obnova katastrálního operátu - úředníci jinde neuvedení (Krále Jiřího z Poděbrad 406, Strakonice)

Požadujeme:
• vyšší odborné vzdělání nebo bakalářský studijní program v oboru zeměměřictví (služební předpis)
• znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
• řidičský průkaz skupiny B výhodou
Náplň a místo výkonu:
• revize katastru nemovitostí (vyhlášení a zahájení revize, přípravné činnosti, místní šetření v terénu, zpracování nesouladů, jednání s vlastníky pozemků, závěrečné činnosti a ukončení revize)
• další úkoly z pověření přímého nadřízeného či vedoucího základního organizačního útvaru (např. tvorba polygonů ZPMZ, tvorba neměřických náčrtů pro zápis záznamovým řízením, vyhledání dokumentace pro obnovu katastrálního operátu nebo opravu chyb v katastrálním operátu)
Místem výkonu práce je Katastrální pracoviště Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 406, 386 41 Strakonice.
Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu určitou po dobu zástupu státní zaměstnankyně na MD/RD nejdéle do 11.6.2024
• odměňování v souladu s nařízením vlády č. 304/2014 Sb., příloha č. 2, o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů (zařazení v 10. platové třídě)
• příjemné pracovní prostředí
• možnost odborného růstu
• systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, 5 dnů sick days, pružná pracovní doba)
Požadované dokumenty: • strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe • motivační dopis • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doklad o odborném zaměření dle výše uvedeného požadavku
Předpokládaný termín nástupu: 01.07.2022, příp. dle dohody. Životopis a požadované doklady zasílejte do 31.5.2022 v elektronické podobě na adresu nebo v listinné podobě na adresu Bc. Hana Lembergerová, Katastrální úřad pro Jihočeský kraj, Lidická tř.124/11, 370 86 České Budějovice. Bližší informace na tel. č. 386 713 245 nebo 383 313 160.

Informace o společnosti Katastrální úřad pro Jihočeský kraj

Katastrální úřad pro Jihočeský kraj
Krále Jiřího z Poděbrad 406
Strakonice
38601
IČO: 213691
aktualizováno před téměř 2 roky