*všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester), Žďár nad Sázavou

Zdravotnictví / *všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Společnost Diecézní charita Brno

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Studentská 1699, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 180 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: *všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) (Studentská 1699, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
- poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
- komunikace s lékaři
- vedení související dokumentace
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou a okolí
Nástup: dle dohody
Nabízíme:
- dohodu o provedení práce v rozsahu dle domluvy,
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
- práci bez nočních služeb,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., praxi jeden rok u lůžka,
- předpoklady pro práci s lidmi,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- trestní bezúhonnost.
Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené nebo aktivní zdravotníky ve starobním důchodu.
V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na email
Bližší informace: Lucie Vrbická, mob. 777 755 435,

Informace o společnosti Diecézní charita Brno

Diecézní charita Brno
Studentská 1699
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 44990260
aktualizováno před téměř 2 roky