Všeobecná zdravotní sestra/bratr - mobilní hospic - sestry pro péči v interních oborech, Zlín

Zdravotnictví / Všeobecná zdravotní sestra/bratr - mobilní hospic - sestry pro péči v interních oborech

Společnost Centrum pro léčbu bolesti a paliativní medicínu s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Mariánské náměstí 48, Zlín
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná zdravotní sestra/bratr - mobilní hospic - sestry pro péči v interních oborech (Mariánské náměstí 48, Zlín)

Náplň práce:
" Poskytování ošetřovatelské péče o pacienty v terminálním stádiu nemoci v jejich domácím (sociálním) prostředí včetně edukace v rodině
" Komunikace s rodinou
" Podpůrná péče o rodinu i pozůstalé
" Spolupráce s multidisciplinárním týmem
" Administrativní činnost

Požadujeme:
" SŠ, vyšší odborné, popř. VŠ v oboru všeobecná sestra-odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra dle zákona 96/2004 Sb., osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
" Praxe u lůžka min.2 roky
" Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
" Samostatnost, spolehlivost, zvládání stresu, příjemné vystupování, trpělivost, empatie, profesionalita
" Schopnost týmové spolupráce a dobré komunikační dovednosti
" Znalost práce na PC (uživatelsky Word, Excel, internet)
" Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
" Zájem o domácí hospicovou péči
" Ochota učit se novým věcem
" Zkušenosti z práce v terénu výhodou
" Zkušenosti z oboru paliativní péče výhodou

Nabízíme:
" Zajímavou a smysluplnou práci
" Podporu v dalším vzdělávání a profesním rozvoji
" Práci na HPP, popř. na DPP, služby dle rozpisu včetně noční pohotovosti
" Zázemí stabilní společnosti
" Pracovní poměr na dobu neurčitou (v 1.roce na dobu určitou)
" Služební automobil
" Služební telefon
" 5 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu zašlete:
" Motivační dopis
" Strukturovaný životopis+ prohlášení uchazeče v následujícím znění:
" Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen "GDPR") o ochraně osobních údajů souhlas k jejich zpracování."
" Popis praxe

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, služební automobil, služební telefon

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Centrum pro léčbu bolesti a paliativní medicínu s.r.o.

Centrum pro léčbu bolesti a paliativní medicínu s.r.o.
Mariánské náměstí 48
Zlín

IČO: 2570459
aktualizováno před téměř 2 roky