Všeobecný / všeobecná účetní - odborní účetní všeobecní, Hradec Králové

Finance, Administrativa / Všeobecný / všeobecná účetní - odborní účetní všeobecní

Společnost OLFIN Car s.r.o.

Místo pracoviště Na Rybárně 1670, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecný / všeobecná účetní - odborní účetní všeobecní (Na Rybárně 1670, Hradec Králové)

- PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup dle dohody nebo ihned
- Náplň práce: Včasné, správné, úplné a průkazně vedené účetnictví, zodpovědnost za zpracování účetních případů, účtování odběratelských a dodavatelských faktur, pokladen a interních dokladů. Tvorba vzájemných zápočtů, správa závazků a pohledávek, generování upomínek, spolupráce při plnění úkolů v oblasti výkaznictví, rozbory nákladů a výnosů. Více informací při osobním pohovoru.
Požadujeme: komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost ale zároveň týmového ducha, diskrétnost, aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu. Zkušenosti s platbami a účtování banky výhodou.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti OLFIN Car s.r.o.

OLFIN Car s.r.o.
Na Rybárně 1670
Hradec Králové
50002
IČO: 60913312
aktualizováno před více než 2 roky