Výrobní dělník - obsluha průmyslových robotů, Liberec

Výroba a provoz / Výrobní dělník - obsluha průmyslových robotů

Společnost Sodecia Automotive Liberec s.r.o.

Místo pracoviště České mládeže 1204, Liberec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 500 - 29 900 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Výrobní dělník - obsluha průmyslových robotů (České mládeže 1204, Liberec)

POPIS POZICE:
Obsluha robotických pracovišť,
Ruční manipulace s materiálem
Měření pomocí kontrolních přípravků a kalibru
Vedení registračních karet
Ve spolupráci s vedoucím a kvalitou řeší neshodné výrobky
3 směnný provoz může být změněn na nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)
POŽADAVKY:
Praxe v automotive výhodou
Časová flexibilita podmínkou
Ochota práce na směny
Fyzická zdatnost
Nástup ihned do kmene
Pracovní smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení smlouvy.
Zaměstnanecké benefity:
Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem
K hrubé mzdě poskytujeme příplatky za nepřetržitý provoz, noční, víkendové směny a příspěvek na stravu.
25 dní dovolené za kalendářní rok
Školení zdarma
Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty
Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve
Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream
Příspěvek na Multisport kartu
Hlásit se telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Sodecia Automotive Liberec s.r.o.

Sodecia Automotive Liberec s.r.o.
České mládeže 1204
Liberec
46006
IČO: 27922901
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Výrobní dělník - obsluha průmyslových robotů

České mládeže 1204 1204
Liberec