Výrobní technik - technička - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení, Úpice

Výroba a provoz / Výrobní technik - technička - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost BP Lumen s.r.o.

Místo pracoviště Puškinova 546, Úpice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Výrobní technik - technička - strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (Puškinova 546, Úpice)

VÝROBNÍ TECHNIK - TECHNIČKA
Náplň práce:
- odborný dohled nad správně prováděnou montáží
- podílení se na řešení technických problémů
- pomoc se zajištěním hladkého chodu montáže a dosahování 100% kvality našich kol
- zaškolování pracovníků při nástupu nebo změně montážních postupů

Požadujeme:
- praktickou znalost stavby anebo servisování kol (alespoň na úrovni dovedností provést si základní údržbu a opravu vlastního kola)
- manuální a technickou zručnost
- smysl pro detail
- schopnost technického myšlení a logického uvažování
- základní dovednost práce s PC
- ideálně aktivní cyklista, který po technické stránce rozumí kolům a orientuje se ve světě cyklistiky

Nabízíme:
- práci v jednosměnném provozu se stálou pracovní dobou: od pondělí do pátku, od 6:00 - 14:30
- možnost profesního růstu podle Vašich schopností
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, následně s možností prodloužení na neurčito

Jednosměnný provoz
Stravenkový paušál 70 Kč/den
Dovolená 5 týdnů po prvním roce pracovního poměru
Velkoobchodní slevy na naše (elektro)kola a další cyklistický sortiment
Kredit do programu Benefit Plus po prvním roce

Informace o společnosti BP Lumen s.r.o.

BP Lumen s.r.o.
Puškinova 546
Úpice
54232
IČO: 5565375
aktualizováno před více než 2 roky