Vývojář/ka aplikačního sw - vývojáři softwaru, České Budějovice

Informační technologie / Vývojář/ka aplikačního sw - vývojáři softwaru

Společnost NUMERICA s.r.o.

Místo pracoviště Senovážné nám. 241, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vývojář/ka aplikačního sw - vývojáři softwaru (Senovážné nám. 241, České Budějovice)

Hledáme posilu na návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací.

požadujeme: znalost programovacího jazyka C# nebo C/C++, znalosti principů OOP, aktivní schopnost využívat verzovací nástroj Git, případně jeho alternativy, časová flexibilita, odpovědnost, kreativita, schopnost samostatné i týmové práce

oceníme: WPF, STL, Boost, ASP.NET Core, XML, XSLT, UML, Web Services, REST/SOAP, znalost principů transakční SQL databáze, MS SQL

pracovní náplň: návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací nebo jejich částí, příprava a implementace SW projektů, interní testování a řešení chyb z testování i provozu

nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic, atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP na dobu neurčitou, zaškolení, možnost profesního růstu, systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů v pracovní době, práce s využitím moderních technologií, motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů), výše mzdy podle praxe (od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování)

zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek a konec pracovní doby, příspěvek na stravování, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování

V případě zájmu zašlete životopis na email

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti NUMERICA s.r.o.

NUMERICA s.r.o.
Senovážné nám. 241
České Budějovice
37001
IČO: 3382401
www.datapartner.cz
aktualizováno před téměř 3 roky