Výzkumný a vývojový pracovník/ce - specialista na analýzu mléka - výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech, Rapotín

Věda a výzkum / Výzkumný a vývojový pracovník/ce - specialista na analýzu mléka - výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech

Společnost Agrovýzkum Rapotín s.r.o.

Místo pracoviště Výzkumníků 267, Rapotín
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Výzkumný a vývojový pracovník/ce - specialista na analýzu mléka - výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech (Výzkumníků 267, Rapotín)

Požadované vzdělání: VŠ, obor potravinářský, chemický
Požadovaná praxe: výhodou, ne podmínkou.

Náplň práce:
- instrumentální analýzy biologických materiálů (zejména mléka)
- obsluha přístrojů pro analýzy mléka a mléčných produktů
- sledování aktuálních informací v problematice analýz a výzkumu mléka
- účast na přípravě a řešení výzkumných projektů

Další požadavky:
- znalost problematiky a metodiky analýzy mléka a mléčných produktů
- schopnost obsluhovat přístroje Fossomatic, MilcoScan, Lactoscope, kryoskop výhodou
- znalost statistiky a vyhodnocování dat
- dobrá znalost práce s PC, MS Office; výhodou znalost dalšího laboratorního software
- znalost anglického jazyka na odborné úrovni nutná
- pečlivost a samostatnost
- analytické myšlení
- cílevědomost
- časová flexibilita
- ŘP sk. B.

Nabízíme:
- práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/agrovyzkum-rapotin/index.php?stranka=o-nas)
- odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce
- pružná pracovní doba, pevná část od 8:00 do 14:00 hod, 8 hodinový úvazek
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- možnost pronájmu služebního bytu,
- příspěvek na závodní stravování, rekreace dětí zaměstnanců, odměny při životním jubileu,
- 25 dní dovolené.
Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti Agrovýzkum Rapotín s.r.o.

Agrovýzkum Rapotín s.r.o.
Výzkumníků 267
Rapotín
78813
IČO: 26788462
aktualizováno před více než 2 roky