Distributor reklamních letáků - ozp - pracovníci pouličního poskytování služeb,

Služby / Distributor reklamních letáků - ozp - pracovníci pouličního poskytování služeb

Společnost Česká distribuční k.s.

Místo pracoviště Česká distribuční k.s. Pracoviště Pelhřimov
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 4 725 - 8 650 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Distributor reklamních letáků - ozp - pracovníci pouličního poskytování služeb (Česká distribuční k.s. Pracoviště Pelhřimov)

Náplň práce: příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu, příprava a roznos letáků ve svěřené lokalitě, potvrzení ukončení roznosu.
Nástup možný kdykoli, třeba ihned.
Umožníme zkušební roznos letáků.

Pracovní úvazek 10 - 20 hod./týden
Mzda: 10 hod./týden = 4325 Kč, 15 hod./týden = 6488 Kč, 20 hod./týden = 8650 Kč

Jestliže nevíte, zda je pro Vás práce vhodná, můžete se otestovat na www.testdistributora.cz.
Můžete nám zavolat nebo napsat na výše uvedené kontakty, telefonicky v čase 9-15.

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Česká distribuční k.s.

Česká distribuční k.s.

IČO: 26791692
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Distributor reklamních letáků - ozp - pracovníci pouličního poskytování služeb

Česká distribuční k.s. Pracoviště Pelhřimov