Zahradník/zahradnice s řp skup. b - zahradníci pro pěstování zahradních rostlin, Ústí nad Labem

Zemědělství a lesnictví / Zahradník/zahradnice s řp skup. b - zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

Společnost TILIA Garden s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 100 - 120 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Zahradník/zahradnice s řp skup. b - zahradníci pro pěstování zahradních rostlin (Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
Náplň práce: jedná se o provádění zahradnických prací na plochách při údržbě zeleně, sekání trávy, úprava záhonů, stříhání keřů atd.
Požadujeme: základní vzdělání nebo vyučení, nutný ŘP skup. B, znalosti v oboru výhodou, flexibilitu, spolehlivost, znalost zahradní techniky.
Nabízíme: mzdu 100 - 120,-Kč/hod., možnost práce i na DPP i na HPP, NÁSTUP IHNED.
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

Informace o společnosti TILIA Garden s.r.o.

TILIA Garden s.r.o.

Ústí nad Labem

IČO: 28181557
aktualizováno před téměř 3 roky