Obsluha automatiz. strojů a zařízení na zpracování dřeva - obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva, Ústí nad Labem

Zemědělství a lesnictví, Výroba a provoz / Obsluha automatiz. strojů a zařízení na zpracování dřeva - obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva

Společnost custos s.r.o.

Místo pracoviště Tovární 1932, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha automatiz. strojů a zařízení na zpracování dřeva - obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva (Tovární 1932, Ústí nad Labem)

Náplň práce:
Náplní je zpracování dřeva,výroba palet,práce s kotoučovou pilou,manipulace s dřevěnými trámy.
Požadujeme: praxi s prací se dřevem výhodou.
Nabízíme: měsíční zálohy, stravenky.
Kontakt: na e-mail

Informace o společnosti custos s.r.o.

custos s.r.o.
Tovární 1932
Ústí nad Labem
40001
IČO: 40765296
aktualizováno před 8 dny

Odpověď na pracovní pozici Obsluha automatiz. strojů a zařízení na zpracování dřeva - obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva

Další pracovní nabídky v okrese Ústí nad Labem v oboru Zemědělství a lesnictví, Výroba a provoz