Zámečníci - montáž - montážní dělníci výrobků z kovů, Frýdek-Místek

Výroba a provoz / Zámečníci - montáž - montážní dělníci výrobků z kovů

Společnost B.PRO CZ s.r.o.

Místo pracoviště Příborská 258, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečníci - montáž - montážní dělníci výrobků z kovů (Příborská 258, Frýdek-Místek)

z:12/1/2024
Náplň práce:
- montáž nerezových dílců
- bodování a stehování dílců
- skládání a kompletování nerezových sestav dle technické dokumentace
- práce s elektrickým a AKU nářadím.
Požadujeme:
- manuální zručnost
- samostatnost, spolehlivost.
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 30-ti letou tradicí na českém trhu
- moderní, příjemné a čisté pracovní prostředí s přátelským kolektivem
- 5 týdnů dovolené, stravenky, 13.plat, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, zvýhodněný tarif u O2
- příplatky za odpolední směny.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti B.PRO CZ s.r.o.

B.PRO CZ s.r.o.
Příborská 258
Frýdek-Místek
73942
IČO: 60321296
aktualizováno před 3 měsíci