Zámečníci - svařovna - provozní zámečníci, údržbáři,

Výroba a provoz / Zámečníci - svařovna - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost FERRIT s.r.o.

Místo pracoviště Na Zbytkách 41
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 764 - 32 864 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečníci - svařovna - provozní zámečníci, údržbáři (Na Zbytkách 41)

A11 z:6/10/2022 a:15/11/2022
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického typu nebo vyučen v oboru
- oprávnění ke stehování MAG ZP 135-1 1.1
- manuální zručnost
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- ochotu pracovat na směny (dvousměnný provoz).
Výhodou:
- oprávnění ke svařování ZK 135 1.1
- praxe na obdobné pozici.
Náplň práce:
- provádění prací souvisejících se sestavováním částí strojů a strojních zařízení
- příprava sestav pro svářeče
- čtení a použití technických podkladů
- rozměřování materiálů, ruční opracování strojních součástí (pilováním, řezáním, rovnáním, ohýbáním a vrtáním)
- možnost provádění svařovacích prací.
Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč
- zajímavé finanční ohodnocení s přímou vazbou na pracovní výsledky
- pět týdnů dovolené
- zaměstnanecký program Vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie - finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren…)
- příspěvek na ubytování (ubytovna je v areálu firmy)
- 13. plat (v závislosti na hospodářském výsledku).
Kontakt emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti FERRIT s.r.o.

FERRIT s.r.o.
Na Zbytkách 41

73801
IČO: 48400751
aktualizováno před více než rokem