Zámečník - svářeč - zámečníci strojů, Buštěhrad

Výroba a provoz / Zámečník - svářeč - zámečníci strojů

Společnost Strojírna TEDESCO, a.s.

Místo pracoviště U Panelárny 136, Buštěhrad
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník - svářeč - zámečníci strojů (U Panelárny 136, Buštěhrad)

Požadujeme:
- čtení výkresové dokumentace,
- manuální zručnost, samostatnost,
- svařování CO2, TIG výhodou,
- jeřábnický a vazačský průkaz.

Náplň práce:
- výroba polotovarů v kusové výrobě dle výkresové dokumentace, rozměření a umístění dílců na základový materiál, vrtání, broušení, nabodování, kontrola rozměrů, zavaření, manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu.

Nabízíme:
- platové ohodnocení 30.000- 35.000 dle zkušeností a výkonu
- práce na HPP (možnost i DPČ)
- příspěvek na stravování
- nástup možný ihned nebo dohodou
- pracoviště Buštěhrad
- příspěvek na stravování 107,- Kč za odpracovanou hodinu
- příspěvek na penzijní pojištění
- 13. plat

Telefonický kontakt viz výše 7:00 - 15:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Informace o společnosti Strojírna TEDESCO, a.s.

Strojírna TEDESCO, a.s.
U Panelárny 136
Buštěhrad
27343
IČO: 26171791
aktualizováno před 5 měsíci