Obsluha cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na vrtání, Libřice

Výroba a provoz / Obsluha cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na vrtání

Společnost SV metal spol. s r.o.

Místo pracoviště Libřice 78, Libřice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 640 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na vrtání (Libřice 78, Libřice)

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU
- Místo výkonu práce: Libřice č.p. 78, 503 44 Libřice
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2020
- Náplň práce: u stroje - CNC ohraňovací lisy
- Požadavky: dobrá orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech; znalost práce na PC, samostatnost, přesnost a důslednost; ochota učit se, zájem o získávání nových znalostí a dovedností; zkušenosti se zakázkovou výrobou a CNC stroji výhodou
- Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, prostor pro seberealizaci
- V případě zájmů posílejte životopisy na i s názvem pozice.

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti SV metal spol. s r.o.

SV metal spol. s r.o.
Libřice 78
Libřice
50344
IČO: 25257366
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obsluha cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha konvenčních strojů na vrtání