Zámečník/zámečnice - provozní zámečníci, údržbáři, Pardubice

Výroba a provoz / Zámečník/zámečnice - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost K a S, s.r.o.

Místo pracoviště Dražkovice 157, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč
Požadované vzdělání Zámečník, zámečnické práce a údržba
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník/zámečnice - provozní zámečníci, údržbáři (Dražkovice 157, Pardubice)

Náplň práce: montáž chladicích zařízení ve výrobě, zámečnické a svářečské práce.
Požadujeme: odborná zdatnost.
Nabízíme zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti, motivační odměňování, odborný rozvoj a další výhody dle výsledků.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail: do subjektu zprávy prosím uveďte text: Zámečník.

Požadavky

  • Zkoušky svařování
  • Provozní zámečníci, údržbáři

Informace o společnosti K a S, s.r.o.

K a S, s.r.o.
Dražkovice 157
Pardubice
53333
IČO: 49815334
aktualizováno před 28 dny

Odpověď na pracovní pozici Zámečník/zámečnice - provozní zámečníci, údržbáři