Referent/ka nákupu a logistiky - obchodní referenti, Pardubice

Obchod a cestovní ruch / Referent/ka nákupu a logistiky - obchodní referenti

Společnost K a S, s.r.o.

Místo pracoviště Dražkovice 157, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Referent/ka nákupu a logistiky - obchodní referenti (Dražkovice 157, Pardubice)

Náplň práce: administrativa nákupu, logistika.
Požadujeme vzdělání SŠ technického nebo ekonomického směru, organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování.
Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody dle výsledků.
Práce na plný nebo zkrácený úvazek.
Vhodné pro absolventy.
Životopisy prosím zasilejte na e-mail: do subjektu prosím uveďte "Referentka nákupu"

Informace o společnosti K a S, s.r.o.

K a S, s.r.o.
Dražkovice 157
Pardubice
53333
IČO: 49815334
aktualizováno před 23 dny

Odpověď na pracovní pozici Referent/ka nákupu a logistiky - obchodní referenti