Zaměřovací technik/technička pro středočeský kraj - ostatní stavební technici, Mladá Boleslav

Stavebnictví / Zaměřovací technik/technička pro středočeský kraj - ostatní stavební technici

Společnost SVĚT OKEN s.r.o.

Místo pracoviště Zalužanská 1463, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zaměřovací technik/technička pro středočeský kraj - ostatní stavební technici (Zalužanská 1463, Mladá Boleslav)

ZAMĚŘOVACÍ TECHNIK/TECHNIČKA
Jste nespokojení a chcete změnu?
Přišli jste o práci a chcete pracovat dále ve svém oboru?
Firma SVĚT OKEN rozšiřuje svůj tým zaměřovacích techniků.
CO VÁS ČEKÁ:
- práce ve stabilní a dynamicky se rozvíjející firmě
POŽADAVKY:
- min. výuční list - nejlépe technického zaměření
- praxe v oboru výhodou
- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost
- komunikativnost a příjemné vystupování
- časová flexibilita, bezúhonnost a ŘP sk.B
NABÍZÍME:
- odpovídající platové a provizní ohodnocení
- práci na HPP
- nástup dle dohody
Ov.: 24.5.

Informace o společnosti SVĚT OKEN s.r.o.

SVĚT OKEN s.r.o.
Zalužanská 1463
Mladá Boleslav
29301
IČO: 25831925
aktualizováno před téměř 3 roky