Zástupce/zástupkyně vedoucí/ho prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách, Pardubice

Obchod a cestovní ruch, Management / Zástupce/zástupkyně vedoucí/ho prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Společnost Beskydské uzeniny, a.s.

Místo pracoviště Jana Zajíce 712, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 23 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zástupce/zástupkyně vedoucí/ho prodejny - vedoucí pracovních týmů v prodejnách (Jana Zajíce 712, Pardubice)

Nástup možný IHNED.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění chodu prodejny, její tým a výsledky; objednávání zboží a správné rozmístění na prodejnu;, aktivní prodej a prezentace zboží; kontrola kvality a čerstvosti zboží; zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.
POŽADUJEME: zkušenost s vedením týmu, vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem.
NABÍZÍME: stabilní práci v české výrobní společnosti, náborový bonus 10 000 Kč.
Pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, stravenkový paušál, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky

  • Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Informace o společnosti Beskydské uzeniny, a.s.

Beskydské uzeniny, a.s.
Jana Zajíce 712
Pardubice
53012
IČO: 26790203
aktualizováno před asi 2 roky