Zdravotní laborant-ka - zdravotní laboranti, Praha

Zdravotnictví / Zdravotní laborant-ka - zdravotní laboranti

Společnost Státní zdravotní ústav

Místo pracoviště Šrobárova 49, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 24 100 - 41 780 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zdravotní laborant-ka - zdravotní laboranti (Šrobárova 49, Praha)

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na e-mail:

Hlavní náplň: laboratorní diagnostika (PCR, sérologie, tkáňové kultury)
Požadujeme: SZŠ - obor zdravotní laborant (zdravotní asistent) nebo SŠ (laborant), VOŠ případně VŠ vzdělání se zaměřením na laboratorní činnost s odbornou způsobilostí pro zdravotnické povolání znalost ČJ slovem i písmem, znalost AJ výhodou, znalost práce na PC, odpovědnost, samostatnost a pečlivost.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Informace o společnosti Státní zdravotní ústav

Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49
Praha
10000
IČO: 75010330
aktualizováno před 14 dny

Odpověď na pracovní pozici Zdravotní laborant-ka - zdravotní laboranti