Zedník/zednice - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva), Prostějov

Stavebnictví / Zedník/zednice - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Společnost Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.

Místo pracoviště Majakovského 204, Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zedník/zednice - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) (Majakovského 204, Prostějov)

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Čarnecká Liběna, tel. 582343858 (volat 8:00-14:00),
e-mail: provozovna: Majakovského 204/4, 798 11 Prostějov.
Nabízíme práci na HPP s nástupem ihned nebo dle dohody, jednosměnný provoz Po-Pá, 40 hod. týdně, příjemnou a zajímavou práci v menším, přátelském kolektivu.

Požadujeme: praxi v oboru, řidičské oprávnění skupiny B výhodou, trestní bezúhonnost.
Očekáváme aktivní a přátelský přístup, spolehlivost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatnost, aktivní přístup k práci, dochvilnost a zodpovědnost vůči svěřeným úkolům a majetku.

Náplň práce: zednické práce, zateplování fasád, obklady, dlažby, hydroizolace, ostatní stavební a pomocné práce

Nabízíme: nástupní mzda 27.000 Kč, osobní ohodnocení, po zapracování odměny dle šikovnosti, stravenky.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.

Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.
Majakovského 204
Prostějov
79811
IČO: 46972021
aktualizováno před 13 dny

Odpověď na pracovní pozici Zedník/zednice - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)