Zedník - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva), Česká Lípa

Stavebnictví / Zedník - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Společnost WELIDO Int. s.r.o.

Místo pracoviště Pivovarská 2073, Česká Lípa
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zedník - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) (Pivovarská 2073, Česká Lípa)

Náplň práce
- Zednické práce
Požadujeme:
- Výuční list v oboru nebo SŠ
- Praxe alespoň 4 roky
- Řidičský průkaz skupiny B
- Čistý trestní rejstřík
- Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost a aktivní přístup
- Orientace ve stavebních výkresech
- Organizační schopnosti
Nabízíme
· zajímavou práci v příjemném kolektivu
· stravenkový paušál
V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail: nebo na telefonním čísle 778 533 625.

Informace o společnosti WELIDO Int. s.r.o.

WELIDO Int. s.r.o.
Pivovarská 2073
Česká Lípa
47001
IČO: 8403406
aktualizováno před asi 2 roky