Zedník - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva), Česká Lípa

Stavebnictví / Zedník - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Společnost CL-EVANS s.r.o.

Místo pracoviště Bulharská 1557, Česká Lípa
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 130 - 170 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Zedník - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) (Bulharská 1557, Česká Lípa)

Místo výkonu práce: převážně Severní Čechy, Střední Čechy, Praha - svoz na stavbu z Českolipska zajištěn
Náplň práce:
- zednické, stavební, omítkářské, betonářské, obkladačské práce a pokládka dlažby
- zkušenost se sádrokartonem výhodou
Požadujeme:
- vyučení v oboru nebo dlouholetá praxe
- odpovědnost, spolehlivost
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
- řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme
- nástup možná ihned/dle dohody
- vzdělávací programy, školení, stravenkový paušál
- mzdové ohodnocení 130 - 170 Kč/hod (rozhodující je odvedená kvalita a schopnosti)
První kontakt telefonicky ve všední dny od 8:00 - 15:00 hod. nebo emailem.

Informace o společnosti CL-EVANS s.r.o.

CL-EVANS s.r.o.
Bulharská 1557
Česká Lípa
47001
IČO: 26768607
aktualizováno před více než 2 roky