Zootechnik/čka výkrmu prasat - zootechnici, Kroměříž

Zemědělství a lesnictví / Zootechnik/čka výkrmu prasat - zootechnici

Společnost SZP Těšnovice a.s.

Místo pracoviště Těšnovice 153, Kroměříž
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zootechnik/čka výkrmu prasat - zootechnici (Těšnovice 153, Kroměříž)

pracoviště Těšnovice
- Pracovní náplň: stájová evidence zvířat, přesuny zvířat, práce na PC
- Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání zemědělského směru, praxe v oboru je vítána, možnost zaučení, dochvilnost, spolehlivost, zodpovědnost, odolnost proti stresu, časová flexibilita, práce o víkendech
- Mzdové ohodnocení: nástupní mzda 32 000,-Kč, nástup možný ihned, dle dosažených výsledků možnost ročních odměn (13.plat), bonusový program společnosti (penzijní připojištění, příspěvek na obědy, příspěvek na rekreaci, vzdělávání a zdraví) až 2 700 Kč/měs
- Kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: S uchazeči splňujícími kvalifikační předpoklady bude sjednán termín osobního pohovoru.

Informace o společnosti SZP Těšnovice a.s.

SZP Těšnovice a.s.
Těšnovice 153
Kroměříž
76701
IČO: 46982451
aktualizováno před téměř 3 roky