Zootechnik/zootechnička - zootechnici,

Zemědělství a lesnictví / Zootechnik/zootechnička - zootechnici

Společnost ZBIROŽSKÁ a.s.

Místo pracoviště ZBIROŽSKÁ a.s./ pracoviště na okrese Rokycany
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zootechnik/zootechnička - zootechnici (ZBIROŽSKÁ a.s./ pracoviště na okrese Rokycany)

Náplň práce: řízení svěřeného provozu živočišné výroby, organizace práce na stájích, spolupráce s veterinárním lékařem apod.
Požadujeme min. středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zootechnického nebo veterinárního zaměření;
kladný vztah ke zvířatům; řidičský průkaz skupiny B - podmínkou
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- Kč/měs., příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na stravování. Pracovní místo je vhodné i pro absolventa - zaškolíme, nástup možný dle dohody.
Kontakt telefonicky (PO-PÁ 8.00-14.00 hodin) nebo e-mailem: Somrová Alena, tel.: 371 794 501, e-mail:

Informace o společnosti ZBIROŽSKÁ a.s.

ZBIROŽSKÁ a.s.

IČO: 119296
aktualizováno před více než 2 roky