Zubní instrumentář-ka - zubní instrumentáři, Opava

Zdravotnictví / Zubní instrumentář-ka - zubní instrumentáři

Společnost Ochonský a spol., s.r.o.

Místo pracoviště Partyzánská 1730, Opava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zubní instrumentář-ka - zubní instrumentáři (Partyzánská 1730, Opava)

*KO: Petra Ochonská, tel.: 727 883 475 (volejte v době 11:00 - 19:00). Životopis zašlete na e-mail:

Požadujeme:
- nutné minimálně středoškolské vzdělání v oboru zdravotnický asistent nebo kurz zubní instrumentářky
- cizí jazyk není podmínkou (výhodou)
- práce s PC
- odolnost vůči stresu
- flexibilita (přizpůsobit se i vyššímu pracovnímu tempu)
- zručnost

Pracovní poměr: práce na plný úvazek (zástup za mateřskou dovolenou).
Smluvní vztah: smlouva na dobu určitou
Vzdělání : středoškolské - zdravotní sestra nebo zubní instrumentářka
Plat: 20.000 - 30.000 Kč/měsíc
Benefit: příspěvek na stravování
pracovní doba: po - pá
Ordinace se nachází na adrese : Partyzánská 1730/3, 747 05 Opava - Kateřinky

Náplň práce:
- asistence zubnímu lékaři při ošetření
- běžné úkony zdravotní sestry v zubní ambulanci
- sterilizace nástrojů
- zajištění recepce: objednávání pacientů, vyřizování telefonů, pokladna ( pouze v nepřítomnosti recepce )
- příprava a úklid ordinace

Nabízíme:
- odborné zaučení a vedení i pro kandidátku bez praxe v zubní ordinaci
- samostatnou a zodpovědnou práci
- příjemné pracovní prostředí
- odpovídající ohodnocení

Nástup ihned k zaučení

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Ochonský a spol., s.r.o.

Ochonský a spol., s.r.o.
Partyzánská 1730
Opava
74705
IČO: 6685862
aktualizováno před 11 měsíci