Administrativní pracovník/ce - podkladní - ostatní úředníci v oblasti účetnictví, Šumperk

Finance, Administrativa / Administrativní pracovník/ce - podkladní - ostatní úředníci v oblasti účetnictví

Společnost Nemocnice Šumperk a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Nerudova 640, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 10 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce - podkladní - ostatní úředníci v oblasti účetnictví (Nerudova 640, Šumperk)

Baví Vás práce s penězi a kasa Vám vždy sedí "na kačku"? Pak neváhejte a staňte se naší pokladní!

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru;
- pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.

Co Vás čeká:
- příjem a výdej hotovosti a vystavování příjmových a výdajových pokladních dokladů a jejich účtování;
- vedení knihy příjmových pokladních dokladů na odděleních;
- vedení depozitní pokladny;
- agenda související s ošetřením cizinců;
- nákup, evidence a vydávání receptů na omamné látky, evidence a vydávání žádanek a záznamů
o spotřebě omamných látek, inventarizace receptů na omamné látky, žádanek a záznamů o spotřebě omamných látek;
- evidence a vydávání tiskopisů potvrzení o pracovní neschopnosti, ošetřování dítěte a dlouhodobé péče o rodinného příslušníka;
- zpracovávání agendy za regulační poplatky (RP) z jednotlivých ambulancí nemocnice;
- zpracování agendy související se sociální hospitalizací.

Nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- zkrácený pracovní úvazek, možná je i dohoda mimo pracovní poměr;
- pracovní doba dle domluvy, předpoklad od 7:00-14:30 hod.;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity; https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance - Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměsnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

Kontaktujte nás prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "Kariéra a vzdělávání" v záložce "Kariéra" (https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/nabidka-prace) nebo e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Nemocnice Šumperk a.s.

Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640
Šumperk
78701
IČO: 47682795
aktualizováno před více než 2 roky