Administrativní pracovník/ce reklamačního oddělení - reklamační referenti, Kotvrdovice

Obchod a cestovní ruch / Administrativní pracovník/ce reklamačního oddělení - reklamační referenti

Společnost BeF Home, s.r.o.

Místo pracoviště Kotvrdovice 277, Kotvrdovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce reklamačního oddělení - reklamační referenti (Kotvrdovice 277, Kotvrdovice)

Nástup ihned nebo dle domluvy.
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce:
-komunikace a jednání se zákazníky, skladem a výrobou
·evidence servisních prací
·komunikace s kolegy v servisním týmu a jejich vysílání na servis
Požadujeme:
-schopnost samostatného myšlení a rozhodování
·schopnost aktivní práce v týmu
·uživatelská znalost na PC
·ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
-4 denní pracovní týden
·až 5 týdnů dovolené
·zázemí velké stabilní společnosti
·zaměstnání na hlavní pracovní poměr
·smlouva na dobu neurčitou
·závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
·možnost vzdělávání a osobního i profesního růstu
První kontakt na e-mail. adrese: nebo telefonicky po-čt 6:00-16:00 h na č. 516428240.

Informace o společnosti BeF Home, s.r.o.

BeF Home, s.r.o.
Kotvrdovice 277
Kotvrdovice
67907
IČO: 25524682
aktualizováno před asi rokem