Administrativní pracovník/ce v ck - úředníci cestovních kanceláří a agentur, Svitavy

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Administrativní pracovník/ce v ck - úředníci cestovních kanceláří a agentur

Společnost REDOK TRAVEL s.r.o.

Místo pracoviště Pod Věží 211, Svitavy
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 22 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/ce v ck - úředníci cestovních kanceláří a agentur (Pod Věží 211, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: administrativa v CK, komunikace s partnery, odbavování a prodej zájezdů v CK
DALŠÍ POŽADAVKY: praxe v CK výhodou, odpovědnost a komunikační schopnosti, odolnost vůči stresovým situacím, zájem o cestování, v sezóně vysoké pracovní nasazení
NABÍZÍME: příspěvek na dopravu, slevy na dovolenou, studijní cesty
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti REDOK TRAVEL s.r.o.

REDOK TRAVEL s.r.o.
Pod Věží 211
Svitavy
56802
IČO: 25258281
aktualizováno před více než 2 roky