Administrativní pracovník / pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci,

Administrativa / Administrativní pracovník / pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Palivový kombinát Ústí, státní podnik

Místo pracoviště Palivový kombinát Ústí, státní podnik, středisko Kladenské doly [882]
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník / pracovnice - všeobecní administrativní pracovníci (Palivový kombinát Ústí, státní podnik, středisko Kladenské doly [882])

Požadujeme:
- SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou),
- praxe na obdobné pozici v administrativě,
- schopnost týmové spolupráce,
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti,
- dobrá znalost práce s MS Office,
- řidičský průkaz sk. B - výhodou

Náplň práce:
- zpracování došlé a odeslané pošty v elektronickém informačním systému spisové služby
- odesílání a přebírání poštovních zásilek
- obsluha kopírovacího stroje a stroje značky Frankotyp - Postalia v podatelně

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice,
- motivační složky mzdy závislé na osobním výkonu,
- možnost odborného růstu
- nadstandardní aměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, free days, příspěvek na stravování, Flexi pass card,
příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění a další.
- pracovní doba 37,5 hod/týdně,
- firemní sportovní aktivity pro zaměstnance a rodinné příslušníky,
- pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Informace o společnosti Palivový kombinát Ústí, státní podnik

Palivový kombinát Ústí, státní podnik

IČO: 7536
aktualizováno před asi 3 roky