Administrativní pracovník správy domů (provozní technik) - všeobecní administrativní pracovníci, Ostrava

Administrativa / Administrativní pracovník správy domů (provozní technik) - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost BYTASEN, spol. s r.o.

Místo pracoviště 28. října 1932, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník správy domů (provozní technik) - všeobecní administrativní pracovníci (28. října 1932, Ostrava)

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 596 617 234, e-mail:

Úspěšná společnost zabývající se správou nemovitostí příjme schopného pracovníka/ci na pozici Administrativní pracovník správy domů (provozní technik)

Náplň práce:
Vede evidenci domů a bytů (obecních i soukromých) a zajišťuje její aktualizaci, zajišťuje včasné provádění oprav a údržby svěřených domů, provádí fyzickou přejímku a kontrolu provedených prací, provádí fyzickou kontrolu spravovaných objektů, aktualizuje data v programu WinDomy, komunikuje s nájemníky a vlastníky nemovitostí a plní další povinnosti vyplývající ze správy domů.

Požadujeme:
SŠ vzdělání, stavební strojní zaměření výhodou.
Znalost práce na PC - Word, Excel, WinDomy - výhodou.
Výborné komunikační schopnosti, odolnost proti stresu, schopnost administrativní práce i pochůzek po spravovaných domech, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme:
Práci ve stabilní a zavedené firmě, v dobrém kolektivu.
Pracoviště na pobočce Ostrava, 28. října 116
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Nástupní plat dle znalostí a praxe od 20 000 Kč.
Zaškolení, zapracování pod dohledem zkušeného pracovníka a další odborný růst.
5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotní volno, stravenkový paušál, odměny dle Pracovního řádu.

Informace o společnosti BYTASEN, spol. s r.o.

BYTASEN, spol. s r.o.
28. října 1932
Ostrava
70200
IČO: 60699132
www.bytasen.cz
aktualizováno před více než 2 roky