Administrativní pracovník - všeobecní administrativní pracovníci, Ostrava

Administrativa / Administrativní pracovník - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Melon s.r.o.

Místo pracoviště Nad Porubkou 2223, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 21 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník - všeobecní administrativní pracovníci (Nad Porubkou 2223, Ostrava)

1. kontakt telefonicky v pondělí - pátek 6:00-14:30 hod., e-mailem. Tel.: 605 256 295, e-mail:
Požadujeme: uživatelskou znalost práce na PC; praxe v oboru vítána; AJ/NJ výhodou (není podmínkou); ŘP sk. B výhodou; předpoklady pro týmovou spolupráci, komunikativnost a aktivitu; flexibilitu, bezúhonnost, samostatnost; výhodou je změněná pracovní schopnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- mzda (21 000 - 26 000 Kč)
- jednosměnný provoz
- práce na HPP
- nástup možný od 01.01.2023

Pracovní náplň:
- korespondence, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
- nákup a evidence skladového materiálů
- ostatní administrativní práce dle požadavků

Máte-li chuť pracovat v našem týmu, zašlete nám profesní životopis na uvedený e-mail, vybrané uchazeče budeme zvát k osobnímu pohovoru.

Informace o společnosti Melon s.r.o.

Melon s.r.o.
Nad Porubkou 2223
Ostrava
70800
IČO: 26865726
www.melon-anticor.cz
aktualizováno před více než rokem