Aktivizační pracovník/ce - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče, Šumperk

Zdravotnictví / Aktivizační pracovník/ce - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Společnost Armáda spásy v České republice, z.s.

Místo pracoviště Vikýřovická 1495, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 11 900 - 13 900 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Aktivizační pracovník/ce - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče (Vikýřovická 1495, Šumperk)

Náplň práce:
- Poskytování přímé podpory mužům a ženám od 18 let, kteří se ocitli v nepříznivé sociální
situaci spojené se ztrátou bydlení
- Aktivovat, udržet a rozvíjet pracovní a profesní dovednosti uživatelů služeb
- Podpora uživatelů v oblasti smysluplného trávení volného času
- Organizovat, řídit a kontrolovat práci uživatelů v aktivizačním programu (např. kontrola zeleně, veřejných prostranství, úklid areálu)
- Koordinace na obecně prospěšných pracích a veřejné služby, dobrovolnické činnosti, veřejně prospěšných prací
- Poskytování základního poradenství
- Administrativa

Požadujeme:
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- respektování křesťanských zásad Armády spásy
- schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, empatii, samostatnost a odpovědnost,
- ochotu učit se, schopnost sebereflexe
- zralou a psychicky odolnou osobnost
- schopnost práce s jednotlivci i skupinou

Vítáme:
- praxi v sociální oblasti
- kurz pracovníka v sociálních službách

Hledáme pracovníka na novou pracovní pozici. Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu a zázemí mezinárodní křesťanské organizace; podporu týmu; možnost supervize a dalšího vzdělání, možnost dlouhodobé spolupráce (možnost prodloužení smlouvy).
Pracovní doba dle dohody.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, odešlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis do 12.2.2023 elektronicky na email:
V případě dotazů můžete volat od pondělí do pátku 8-15 hod na telefonní číslo 773 770 294.

Informace o společnosti Armáda spásy v České republice, z.s.

Armáda spásy v České republice, z.s.
Vikýřovická 1495
Šumperk
78701
IČO: 40613411
aktualizováno před více než rokem