Asistent / asistentka - odborní asistenti v administrativě, Ostrava

Administrativa / Asistent / asistentka - odborní asistenti v administrativě

Společnost Půjčovna lešení Ostrava s.r.o.

Místo pracoviště Na Jánské 1869, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent / asistentka - odborní asistenti v administrativě (Na Jánské 1869, Ostrava)

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 596 235 971, e-mail:
Požadujeme: pokročilou znalost práce na PC (MS Office, perfektní orientace v Excelu a Word); výborné organizační dovednosti se schopností zvládat více úkolů současně, 100% preciznost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti; nástup IHNED

Náplň práce:
- administrativní práce, telefonická komunikace se zákazníky
- (bližší informace při výběrovém řízení)

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
- podpora dalšího vzdělávání
- samostatnou a zodpovědnou práci
- příjemné pracovní prostředí

Zaměstnanecké výhody: MultiSport karta, životní rizikové pojištění, důchodové připojištění

Informace o společnosti Půjčovna lešení Ostrava s.r.o.

Půjčovna lešení Ostrava s.r.o.
Na Jánské 1869
Ostrava
71000
IČO: 9249095
aktualizováno před 5 měsíci