Asistent/asistentka ředitele s němčinou - sekretáři (všeobecní), Staříč

Administrativa / Asistent/asistentka ředitele s němčinou - sekretáři (všeobecní)

Společnost Alignum CZ s.r.o.

Místo pracoviště Staříč 542, Staříč
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 34 000 - 42 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/asistentka ředitele s němčinou - sekretáři (všeobecní) (Staříč 542, Staříč)

A11 z:22/2/2022
Společnost ALIGNUM CZ s.r.o. je dceřinou firmou rakouské společnosti ALIGNUM GmbH. Již více než 15 let se zabýváme výrobou dřevěných obalových materiálů na moderních výrobních linkách a patříme mezi vedoucí evropské dodavatele tohoto sortimentu.
Do svého týmu nyní hledáme kolegyni/kolegu na pozici: ASISTENTKA/ASISTENT ŘEDITELE S NĚMČINOU.
Pracovní náplň:
- Vedení agendy zakázek, komunikace se zahraničními zákazníky
- Koordinace zakázek s plánováním výroby
- Administrativa spojená s expedicí výrobků
- Práce v systému SAP (možnost zaškolení)
- Měsíční přehledy a výkazy v excelu
- Další administrativní úkoly dle požadavků vedení společnosti.
Požadavky na praxi, vzdělání, znalosti a schopnosti:
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Znalost NJ na komunikativní úrovni (komunikace se zákazníky)
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
- Spolehlivost, schopnost plnit úkoly samostatně a v zadaném termínu
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Dobrou znalost práce s MS Office, zejména Excel.
Výhodou:
- Praxe na podobné pozici.
Nabízíme:
- Zázemí dlouhodobě fungující a stabilně se rozvíjející společnosti
- Příjemné pracovní prostředí
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Vánoční věrnostní 13. plat
- Vzdělávací kurzy
- Obědy zdarma/stravenky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Služební smartphone a soukromé volání zdarma
- Nástup možný ihned (nebo dle dohody).
Kontakt telefonicky, emailem. www.alignum.com

Informace o společnosti Alignum CZ s.r.o.

Alignum CZ s.r.o.
Staříč 542
Staříč
73943
IČO: 27137406
aktualizováno před asi 2 roky