Mechatronici - elektrikáři - provozní elektromechanici, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Mechatronici - elektrikáři - provozní elektromechanici

Společnost PWO Czech Republic a.s.

Místo pracoviště Palackého 1261, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechatronici - elektrikáři - provozní elektromechanici (Palackého 1261, Valašské Meziříčí)

MECHATRONICI - ELEKTRIKÁŘI

NÁPLŇ PRÁCE: opravy strojů a zařízení, preventivní údržba strojů a zařízení.
POŽADUJEME: ÚSO, popř. vyučen v oboru elektro, znalost vyhlášky 50/78 Sb. § 6 - platné osvědčení, vítány jsou i zkušenosti v oblasti automatizace, zkušenosti s řídícími systémy
Siemens apod. výhodou.
NABÍZÍME: náborový bonus 50000 Kč, 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na stravování, nadstandardní příplatky za směnnost a za práci o víkendech, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, úhrada očkování proti sezónní chřipce, elektronická benefitní karta, kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance, roční odměna (bonus).
Práce je ve směnném nebo nepřetržitém provozu.
PRVNÍ KONTAKT:p. Pobořilová Lucie, tel. 735 766 048 8:00-15:00 nebo e-mailem na
ov 4.4.

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti PWO Czech Republic a.s.

PWO Czech Republic a.s.
Palackého 1261
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 25387146
aktualizováno před 23 dny

Odpověď na pracovní pozici Mechatronici - elektrikáři - provozní elektromechanici