Asistent/ka manažera (ozp) - všeobecní administrativní pracovníci, Jihlava

Administrativa / Asistent/ka manažera (ozp) - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště Jihlava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 9 900 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka manažera (ozp) - všeobecní administrativní pracovníci (Jihlava)

(Jobmatch)
Nástup možný ihned.
Jedná se o práci na dobu určitou s možností prodloužení PS.
Pracovní pozice je vyhraněna pro osoby se zdravotním postižením (OZP) schopné řízení motorového vozidla.

Požadujeme:
- věk nad 18 let
- časovou flexibilitu

Náplň práce:
- administrativa
- kontrola docházky našich zaměstnanců v securitě
- zpracovávání dat a navádění směn do interního systému
- tel. kontakty se zájemci o práci
- sjednávání schůzek zájemců o práci k pohovoru
- spolupráce s manažerem

Nabízíme :
- možnost home office
- práci v příjemném kolektivu
- práci v silné a stabilní společnosti

Ohledně pracovního místa nechodit na pobočku ale použít pro prvotní oslovení telefonní kontakt nebo e-mail.

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.

Jihlava

IČO: 6227155
aktualizováno před více než 2 roky