Asistent /-ka ředitele - všeobecní administrativní pracovníci, Opava

Administrativa / Asistent /-ka ředitele - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Silesia-Tech s.r.o.

Místo pracoviště Mezi Trhy 290, Opava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent /-ka ředitele - všeobecní administrativní pracovníci (Mezi Trhy 290, Opava)

KO: Biová Michaela, strukturovaný životopis v ČJ a NJ nebo AJ zasílejte na email:

Požadavky:
- Minimálně ukončené středoškolské vzdělání obchodního/technického zaměření
- Komunikativní znalost německého či anglického jazyka slovem i písmem
- Počítačová gramotnost: Outlook, MS Office
- Aktivní přístup k řešení pracovních povinností
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a odpovědný přístup k úkolům

Pracovní náplň:
- Administrace interního systému
- Administrativní podpora oddělení (Back office)
- Koordinace předávání informací mezi jednotlivými odděleními
- Sledování a reportování milníků projektů
- Editace dokumentace
- Reporting
- Vystavování objednávek na dodavatele
- Komunikace s externími přepravními společnostmi

Nabízíme:
- Nástupní plat 28.000 Kč brutto
- Pružná pracovní doba
- Možnost home office 1xtýdně
- 5 týdnů dovolené
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na Penzijní připojištění
- Zaučení zkušenými kolegy
- Moderní zázemí

Nástup 1.9.2021

Informace o společnosti Silesia-Tech s.r.o.

Silesia-Tech s.r.o.
Mezi Trhy 290
Opava
74601
IČO: 25901141
aktualizováno před téměř 3 roky