Asistenti realizace zakázek - odborní pracovníci organizace a řízení, Valašské Meziříčí

Administrativa / Asistenti realizace zakázek - odborní pracovníci organizace a řízení

Společnost EKONA COR s.r.o.

Místo pracoviště Na Mlynářce 103, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistenti realizace zakázek - odborní pracovníci organizace a řízení (Na Mlynářce 103, Valašské Meziříčí)

ASISTENTI REALIZACE ZAKÁZEK

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
NÁPLŇ PRÁCE: technické a administrativní řešení zakázek zdravotnické techniky
POŽADUJEME: základní znalost PC, řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič
NABÍZÍME: růst kvalifikace a odbornosti, možnost nastavení benefitu po 3 měsících zkušební doby
PRVNÍ KONTAKT: zaslání životopisu na email:
ov. 12.3.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti EKONA COR s.r.o.

EKONA COR s.r.o.
Na Mlynářce 103
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 4387601
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Asistenti realizace zakázek - odborní pracovníci organizace a řízení