Automechanici, autoelektrikáři - mechanici a opraváři osobních automobilů, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz, Služby / Automechanici, autoelektrikáři - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost Autocentrum Lukáš s.r.o.

Místo pracoviště Masarykova 752, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Automechanici, autoelektrikáři - mechanici a opraváři osobních automobilů (Masarykova 752, Valašské Meziříčí)

AUTOMECHANICI, AUTOELEKTRIKÁŘI
Požadujeme: samostatné uvažování, spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost, ŘP sk. B,
základní znalost na PC.
Náplň práce: provádíme diagnostiku, opravy, servis a pneuservis osobních a užitkových vozidel
Škoda, VW.
Místo pracoviště: Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm.
Nabízíme: profesní růst, pravidelné školení ukončené certifikací ve značkovém servisu - hrazeno
zaměstnavatelem, příspěvek na stravování, výhodný nákup produktů značek zaměstnavatele.
První kontakt: telefonicky na čísle 737 238 670 v po-pá v době od 8:00-15:30 hodin nebo
e-mailem na
ov. 11.3.

Informace o společnosti Autocentrum Lukáš s.r.o.

Autocentrum Lukáš s.r.o.
Masarykova 752
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26824108
aktualizováno před 2 měsíci