Autolakýrníci - lakýrníci automobilů a jiných vozidel, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz, Služby / Autolakýrníci - lakýrníci automobilů a jiných vozidel

Společnost Auto Kora top s.r.o.

Místo pracoviště M. Alše 780, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Autolakýrníci - lakýrníci automobilů a jiných vozidel (M. Alše 780, Valašské Meziříčí)

NÁPLŇ PRÁCE: celolakování vozidel, příprava pro lak, tmelení, broušení.
POŽADUJEME: řidičské oprávnění sk. B, zkušenost z oboru, pracovitost, spolehlivost a bezúhonnost.
NABÍZÍME: práci v nově zrekonstruovaných dílnách s moderním vybavením, přátelský tým, dlouhodobou perspektivu, motivační finanční ohodnocení, odborná školení, firemní akce, věrnostní program, příspěvek na stravování.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na adresu
ov. 11.3.

Informace o společnosti Auto Kora top s.r.o.

Auto Kora top s.r.o.
M. Alše 780
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 27789306
aktualizováno před asi 2 měsíci