Back office asistent/-ka týmu - odborní asistenti v administrativě, Opava

Administrativa / Back office asistent/-ka týmu - odborní asistenti v administrativě

Společnost Tomáš Pospěch

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Provaznická 284, Opava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Back office asistent/-ka týmu - odborní asistenti v administrativě (Provaznická 284, Opava)

*KO: Gazdová Michaela, tel.: 601 376 308, email:

Back Office Asistent/ka týmu Tomáše Pospěcha
Je svět financí Tvou vášní a posláním? Pojď si k nám nastartovat skvělou kariéru! Předáme Ti 25 let zkušeností!

Koho hledáme?
- Někoho, kdo se chce učit a vzdělávat se
- Loajálního a slušného člověka
- Je komunikativní
- Orientuje se velmi dobře na PC (výhodou operační systém IOS)
- Člověka s chutí pomáhat

Jaká bude Tvá pracovní náplň?
- Budeš zodpovídat za přípravu podkladů pro jednání
- Obchodní korespondence a běžná administrativa
- Vyřizování telefonátů a e-mailů, zpracování pošty
- Komunikace a spolupráce se všemi členy týmu
- Péče o příchozí klienty
- Vyřizování běžných úkolů související s provozem kanceláře
- Podílení se na realizaci firemních akcí

Co nabízíme?
- Administrativní pozici v prostředí dynamického týmu
- Práci na HPP či jiný typ pracovního vztahu po domluvě
- Smysluplnou činnost v zázemí prestižní firmy
- Možnost kariérního růstu z pozice asistentky na konkrétní specializace

Připoj se k našemu inspirujícímu týmu, který Tě podpoří v profesním růstu a osobním rozvoji!

Informace o společnosti Tomáš Pospěch

Tomáš Pospěch
Provaznická 284
Opava
74601
IČO: 87734974
aktualizováno před 6 měsíci